تبلیغات
اگه به علم کامپیوتر علاقه داری بیا تو - Phone Recorder Plus 1.0
سه شنبه 3 مرداد 1385

Phone Recorder Plus 1.0

• نوع مطلب: نرم افزار(دانلود) ،
• نوشته شده توسط: حسام

سلام روستان عزیز

Phone Record Plus نام نرم افزار مفید و قدرتمند دیگری از سری محصولات شركت Teley در زمینه ی تلفن است كه با كمك این نرم افزار كاربر قادر به تبدیل سیستم خود به یك تلفن مجهز و همه كاره با امكانات بسیار و متنوع خواهد بود !

این نرم افزار قادر به ذخیره ی ساعت ها مكالمات تلفنی شما و ذخیره آنها به صورت فرمت های صوتی بر روی سیستم است ! به علاوه دارای وایژگی منحصر به فرد VoiceMail است كه شما قادر خواهید بود هر جای دنیا كه هستید از پیام های تلفنی خود اگاه شوید‌.

 در ادامه به بررسی ویژگی های برتر این نرم افزار قدرتمند می پردازیم .

Phone Recorder - قابلیت ضبط و ذخیره ی تمامی مكالمات تلفنی  از طریق Voice Modem شما !

Let Third Party Listen The Call - بسیاری از نرم افزار های ضبط مكلمات تلفنی تنها به ضبط می پردازند و قابلیت استراق سمع را به كاربر نمی دهند !

Phone Record Plus قادر است به طور همزمان هم مكالمه را ضبط نماید و هم شخص سوم به استراق سمع و گوش دادن به مكالمه بپردازد.

Full Answering Machine - منشی تلفنی قدرتمند و كامل برای سیستم شما كه تمامی امكانات یك منشی تلفنی حرفه ای را به شما می دهد !

Professional Calls Log - این نرم افزار تمامی تماسهای دریافتی, خروجی و تماسهای ناموفق را برای شما همراه با جزییات تاریخی آنها برایتان درج و ذخیره می نماید !

The Calls List - لیست و دفترچه تلفن قدرتمند نرم افزار كه قادر به طبقه بندی مناسب برای گروههای مختلف است .

The Events - هنگام دریافت تماس, هم شماره و هم نام شخص شماره گیرنده بر روی مونیتور نمایش داده می شود , به علاوه شما قادر خواهید بود برای شخص تماس گیرنده تصویری انتخاب كنید تا این نرم افزار هنگام تماس وی تصویرش را برایتان به نمایش گذارد !

Manual Call Control - ویژگی بسیار مفید این نرم افزار كه به شما انتخاب كامل را می دهد تا هنگام دریافت یك تماس هر چه می خواهید انجام دهید !

به ضبط آن بپردازید, به تماس پاسخ دهید, منشی فعال شود و یا اینكه آن را رها كنید تا برای خود تماس گیرد !

Professional Voice Mail Box - دیگر ویژگی بسیار مفید این نرم افزار كه به شما امكان گوش دادن به تماس ها و حتی حذف ان ها را از راه دور با یك تلفن دیگر می دهد !

Personal Web-Site - ویژگی دیگر قدرتمند و منحصر به فرد نرم افزار اینترنت سرور آن است كه با ساخت یك وبسایت در آن به شما امكان خواندن,‌ویرایش, حذف و تغییر در تنظیمات نرم افزار را تنها از طریق یك مرورگر اینترنت می دهد‌!

Forwarding details of incoming calls to your e-mail - این ویژگی جالب همانطور كه از نامش پیداست امكان Forward و فرستادن جزییات و تماسها را به Email شما بلافاصله پس از دریافت دارد .

Cut the silence section - بریدن خودكار بخش سكوت تماس و نامفید آن دیگر ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار است !

Caller ID Features - پشتیبانی Caller ID برای نمایش شماره های اشخاص تماس گیرنده !

Create greeting with the Speaker or Text To Speech - ساخت پیام برای پیغام گیر با صدای خود و پخش آن هنگام دریافت تماس همراه با قابلیت ‏Text-To-Speech برای خواندن متون .

و بسیاری ویژگی های مفید دیگر .......

حجم : ۲.۳ MB

Download

موفق باشید


نظرات()