تبلیغات
اگه به علم کامپیوتر علاقه داری بیا تو - Ashampoo
چهارشنبه 5 مهر 1385

Ashampoo

• نوع مطلب: دانلود ،
• نوشته شده توسط: مهندس رجیستر

 

نرم افزار دیگری از شرکت Ashampoo که قصد دارم کلیه Product های این کمپانی رو تو این چند روزه اخیر بذارم. میخواستن درست لینک بدن که باهاشون لج نکنم!! D:
خوب بریم سره اصل مطلب...
یکسری از نرم افزارها زمانی که بصورت Normal از سیستم Uninstall میشن ٬ فایلهایی در قسمت های مختلف ویندوز از خودشون به جای میگذارند که خوده Add or Remove Programs ویندوز توانایی شناسایی و پاک کردن اونها رو نداره.
البته بعضی از نرم افزارها هم Uninstaller شون زمانی که پاک میکنه برنامه رو ٬ فقط Directory شو پاک میکنه و به دیگر جاهایی که فایلهاشو ریخته و امکان داره به ۱۰۰۰ تا فایل هم برسه کاری نداره. البته این در مورد تمامی نرم افزارهایی که روی کامپیوتر شما نصب میشن و Uninstall میشن صدق نمیکنه. اما اکثر نرم افزارها زمان پاک شدن یکسری از فایلهاشون مطمئنا در قسمت Windows' central database ضبط میشه که همان رجیستری ویندوز منظورم هست. (Windows® Registry)

حالا کاری که Ashampoo UnInstaller Platinum Suite انجام میده اینه که میاد قبل از نصب هر نرم افزاری روی سیستم شما یک Snapshot تهیه میکنه ٬ همچنین زمانی که نصب نرم افزار به اتمام رسید یک Snapshot دیگه از سیستم شما تهیه میکنه که با مقایسه اطلاعاتی از نظیر موقعیت های مکانی ٬ زمانی ٬ حجمی و نسخه ای که از قبل گرفته شده برای کامل پاک کردن آن نرم افزار اقدام میکنه. حالا این همه زحمت میکشه و همه اینها رو داخل چند تا فایل به نام های installation log file و log file میسازه که برای Uninstall کردن اونهارو بازخوانی میکنه تا کارش رو تکمیل به اتمام برسونه.
منتظر نرم افزارهای دیگر کمپانی Ashampoo نیز باشید. D:

 ۶ مگابایت
 Serial: UIPSA0-777985-144845 
 Download

بر گرفته شده از سایته : Takdownload


نظرات()